Przejdź do głównej zawartości

Nareszcie ! Nowe motywy dostępne w Bloggerze

Nowe motywy nareszcie dostępne w Bloggerze ! Całkiem ładne i z możliwością całkowitej ich edycji. Każdy znajdzie teraz motyw, który dopasuje do nowoczesnych trendów i własnych upodobań.

Nowe motywy Bloggera
Bardzo cieszą starania Google o swój produkt, ponieważ blogosfera jakiś czas temu (niesłusznie)położyła krzyżyk na tej platformie. A Blogger ma się dużo lepiej, niż np. Dysk Google czy Zdjęcia.

Źródło:
https://blogger.googleblog.com/2017/03/share-your-unique-style-with-new.html

Popularne posty z tego bloga

Jak pozbyć sie wilgoci z naszego mieszkania, czyli słów kilka o zaparowanych oknach

Jakie powinno być nasze wymarzone mieszkanie ? Słoneczne, w pięknej okolicy, z dużym metrażem ? Zapewne tak, powinno być jednak przede wszystkim suche, ciepłe i bezpieczne (dla swoich mieszkańców). Czy obecne mieszkania spełniają te funkcje ? To jest sprawa mocno dyskusyjna, choć developerzy zapewniają nas, że tak jest. Dodatkowe certyfikaty cieplne i audyty energetyczne, mają nas upewnić w przekonaniu, że właśnie nasz dom/mieszkanie jest tym wymarzonym i świetnie będziemy się w nim czuć, przez najbliższe lata. Niestety podczas pierwszego sezonu grzewczego, okazuje się, że wszystkie zapewnienia developera i papierowe certyfikaty, są nic nie warte.
Jeżeli "tylko" na szybach widzimy skroploną wodę to jest jeszcze bardzo dobrze. Lecz co mają powiedzieć ci, którzy mają brudne narożniki w pokojach, widać w nich również zacieki, a w łazience lub kuchni, pod sufitem pojawia się pleśń i grzyb ? Wtedy rozpoczynamy naszą drogę przez mękę. Jeżeli myślisz drogi czytelniku, że jakiś fac…

Facebook jest do niczego

Facebook jako architektura, wraz ze swoim zasięgiem, jest niemal doskonałą platformą sieci społecznościowej. Co z tego, gdy aplikacje, które są przez niego produkowane, nie nadają się do niczego.


W większości przypadków, na Facebooka wchodziliśmy przez przeglądarkę internetową (i bez znaczenia pozostawała jej marka - IE, Firefox czy Google Chrome). To było rozwiązanie proste i skuteczne. Jednak rewolucja technologiczna, umożliwiła nam "bycie w Facebooku" przez 24h, za pomocą aplikacji.

O ile Facebook dosyć dobrze się rozwija jako usługa chmurowa, to leży i kwiczy na każdej platformie (Windows, Google, Apple) w kontekście aplikacji. Zuckerberg nie potrafi przenieść funkcjonalności swojej platformy do aplikacji. Jaki jest więc sens, aby korzystać z potworków programistycznych, które nie wnoszą nic dobrego ?


Nie trzeba być geniuszem, ani nie są wymagane żadne badania i analizy marketingowe, wystarczy przeczytać komentarze znajdujące się pod aplikacjami ze stajni FB. Niezadowole…

Netflix na Smart TV od Samsunga

Co raz więcej osób posiada odbiorniki telewizyjne ze Smart TV. O ile jakiś czas temu kupowaliśmy takie urządzenia tylko z potrzeby ich posiadania, to teraz dokonujemy wyboru zakupu z powodu chęci posiadania VOD. Rodzime VOD tj. Player, Ipla stają się synonimem nowoczesnej telewizji. Nie tylko z uwagi na dostępność materiałów na różnorodnych urządzeniach (tablet, telefon, tv) ale również z powodu jakości prezentowanego materiału.

Nowoczesny odbiornik tv wyposażony w Smart TV, w chwili obecnej nie podłączony do internetu jest wręcz nie do pomyślenia. Netflix podbił polski rynek dosyć szybko, oferując materiały na tyle ekscytujące, że zaczęliśmy oglądać jego produkcje w wersjach anglojęzycznych, korzystając z vpn-ów. Uwolnienie regionów (wprowadzenie globalizacji) i polskich napisów oraz wersji językowych, tylko przyspieszyło jego rozwój na naszym rynku.
Jak się jednak okazuje, nie ma róży bez kolców. W wielu przypadkach, aplikacje Netflixa na Smart TV przestały działać (zepsuły się). O…